Zápas odohraný: 28.10.2012
Hráči:Juhász, Laco T., Molnár, Salai, Laco P., Budai, Valkučák, Očtrom, Ružinský, Zvoda, Szabo
Gól: Szabo, Salai, Ružinský, Vlastný
Striedačka: Kubelka A.
Zápas sme rozohrali veľmi dobre, dvakrát sme vyhrávali o dva góly, ale v nervóznom konci zápasu sme uhrali jeden bod.

10. kolo / FK Ožďany - FK Muráň
VÝSLEDOK 1:0

Zápas odohraný: 20.10.2012
Hráči: Pregi, Laco T., Molnár, Salai, Laco P., Budai, Valkučák, Oštrom, Zvoda, Szabó, Iványi
Gól: Valkučák - 11-ky
Striedačka: Ružinský, Kubelka, Turoň
Ťažko sme sa rozohrávali s kvalitným súoperom. Nakon iec zaslúžená výhra, keď sme mali aj ďalšie vyložené príležitosti.

9. kolo / FK Sirk - FK Ožďany
VÝSLEDOK 1:2

Zápas odohraný: 13.10.2012
Hráči: Pregi, Laco T., Molnár, Salai, Laco P., Novák, Valkučák, Budai, Janíček, Juhász, Ružinský
Gól: Juhász, Valkučák - 11-ky
Striedačka: Oštrom
Mužstvo podalo dobrý výkon počas celého zápasu vo veľmi dovom prostredí.

8. kolo / FK Ožďany - FK Kráľ
VÝSLEDOK 2:0

Zápas odohraný: 06.10.2012
Hráči: Juhász, Laco T., Molnár, Salai, Laco P., Oštrom, Valkučák, Szabo, Ružinský, Zvoda, Iványi
Gól: Oštrom, Valkučák - 11-ky
Striedačka: Kubelka A., Budai, Janíček
Zaslúžené víťazstvo, súper si nevypracoval žiadnu príležitosť. Mohl sme vyhrať aj vyšším rozdielom.

7. kolo / FK Revúčka - FK Ožďany
VÝSLEDOK 0:0

Zápas odohraný: 30.09.2012
Hráči: Pregi, Laco T., Molnár, Salai, Laco P., Novák, Oštrom, Valkučák, Ružinský, Szabó, Iványi
Gól:
Striedačka: Budai, Janíček
Zodpovedný výkon cekého kolektívu, množstvo obrovských príležitostí.

6. kolo / FK Ožďany - FK Teriakovce
VÝSLEDOK 4:0

Zápas odohraný: 22.09.2012
Hráči: Pregi, Laco T., Molnár, Salai, Laco P., Oštrom, Szabó, Valkučák, Kubelka A., Zvoda, Iványi      Gól: Ivány, Salai, Szabó
Striedačka: Kubelka F., Krnáč, Janíček
Veľmi dobrý výkon prvý polčas za stavu 3:0, dobrý kolektívny výkon. Po prestriedaní sme stratili tempo.

5. kolo / FK Jelšava - FK Ožďany
VÝSLEDOK 2:2

Zápas odohraný: 16.09.2012
Hráči: Juhász, Laco T., Molnár, Salai, Laco P., Novák, Valkučák, Zvoda, Ružinský, Szabó, Iványi
Gól: Zvoda, Valkučák
Striedačka: Kubelka
Veľmi dobrý výkon celého kolektívu, najmä hráča Zvodu. V oslabení sme vyrovnali na 2:2 a mali sme ešte tri vyložené šance na víťazstvo. Veľmi dobrý bol náhradný brankár Novák.

4. kolo / FK Ožďany - FK Gemer

Zápas odohraný: 08.09.2012
Hráči: Laco T., Molnár, Salai, Laco P., Novák, Zvoda, Valkučák, Ružinský, Szabó, Iványi
Gól: Szabó,Valkučák - 11-ky
Striedačka:
Vynikajúci výkon celého kolektívu. Opäť zahodená 11-ka, ale mužstvo zaslúžene vyhralo. vynikajúci súper.

3. kolo / FK Klenovec - FK Ožďany

Zápas odohraný: 02.09.2012
Hráči: Juhász, Laco T., Molnár, Salai, Laco P., Zvoda, Oštrom, Valkučák, Ružinský, Iványi, Szabó
Gól:
Striedačka:
V prvom polčase množstvo šancí a dobrá hra celého mužstva. V druhom polčase nás na konci súper pritlačil a mali sme aj šťastie.

2. kolo / FK Ožďany - FK Rim. Janovce
VÝSLEDOK 3:2

Zápas odohraný: 25.08.2012
Hráči: Pregi, Ružinský, Laco T., Salai, Laco P., Zvoda, Oštrom, Valkučák, Juhász, Szabó, Iványi
Gól: Iványi, Szabó, Zvoda
Striedačka: Turoň, Novák
Hrali sme veľmi dobrý zápas, hlavne v druhom polčase, keď sme dali víťazný tretí gól.

1. kolo / FK Stárňa - FK Ožďany

Zápas odohraný: 19.08.2012
Hráči:
Pregi, Laco T., Sarvaš, Salai, Ružinský, Turoň, Oštrom, Zvoda, Juhász, Iványi, Szabó
Gól: Zvoda, Szabó - 11-ky
Striedačka: Novák, Laco P., Janíček
Hralo sa na veľmi zlom ihrisku. Hru sme museli doťahovať, po pol čase sme dostali gól.

Zápas odohraný: 17.06.2012
Hráči: Juhász, Laco T., Molnár, Sarvaš, Laco P., Dóša, Salai, Kubelka, Zvoda, Iványi, Négyesi
Gól: Dóša
Striedačka: Oštrom, Bolčo
Vynikajúcich prvých 20 minút, 3 vyložené  gólové príležitosti, ale polčas 0:0. V druhom polčase sme poľavili a súper trestal 0:2. Ešte sme sa vzchopili, ale vyrovnať sa nepodarilo. Zaslúžili by sme si remízu.

25. kolo / FK Rimavské Janovce - FK Ožďany
VÝSLEDOK 0:3

Zápas odohraný: 02.06.2012
Gól: Kubelka - 2, Zvoda
Striedačka: Bolčo
Veľmi dobrá hra počas celého  zápasu. Vynikajúce individuálne výkony, korektný výkon rozhodcu    a súpera.

24. KOLO / FK Ožďany - FK Stárňa
VÝSLEDOK 5:0

Hráči: Juhász, Laco T., Molnár, Kubelka, Laco P., Oštrom, Valkučák, Zvoda, Negyesi, Iványi, Dóša
Gól: Valkučák - 2, Oštrom, Dóša, Laco T.
Striedačka: Ružinský, Szamos, Salai
V zápase sme hrali dobre, vypracovali sme množstvo šancí, ktoré sme už potom nevyužili.

23. kolo / FKMuráň - FK Ožďany

Zápas odohraný dňa: 27.5.2012
Hráči: Juhász, Laco T., Molnár, Kubelka, Bolčo, Krnáč, Oštrom, Zvoda, Dóša, Szamos, Négyesi
V zápase sme hrali celkovo dobre, mali sme aj šance, ale rozhodca nás odstavil a zápas sme nezvládli nervove.

22. kolo / FK Ožďany - FK Revúčka
VÝSLEDOK 2:1

Zápas odohraný dňa: 19.05.2012
Hráči: Pregi, Ružinský, Laco T., Salai, Laco P., Kubelka, Valkučák, Juhász, Krnáč, Dóša, Zvoda
Gól: Krnáč, Dóša
Striedačka: Oštrom, Negyesi, Libič
Dobrá hra v prvom polčase, vyhrávali sme 2:0. v druhom polčase po vystriedaní Valkučáka sa hra celkom rozpadla.

21. kolo / FK Gemerská Ves -  FK Ožďany
VÝSLEDOK1:1

Zápas odohraný dňa: 13.05.2012
Hráči: Juhász, Bolčo, Molnár, Salai, Ruzžinský, Kubelka, Vrábeľ, Kulčár, Szamos, Iványi, Krnáč
Gól: Szamos
Striedačka: Négyesi, Laso P., Dóša
Katastrofálny výkon celého mužstva, nepomohli ani zmeny.

20. kolo / FK Ožďany - FK Sirk
VÝSLEDOK 3:0

Zápas odohraný dňa: 05.05.2012
Hráči: Pregi, Ružinský, Molnár, Salai, Laco P., Valkučák, Juhász, Zvoda, Dóša, Iványi, Négyesi,
Gól: Juhász, Iványi, Krnáč
Striedačka: Krnáč, Bolčo
Celkovo slabá hra a množstvo nevyužitých šancí.

19. kolo / FK Bátka - FK Ožďany
VÝSLEDOK 1:5

Zápas odohraný dňa: 29.04.2012
Hráči: Kulčár, Sarvaš, Salai, Laco P., Zvoda, Oštrom, Juhász, Ružinský, Iványi, Dóša
Gól: Zvoda, Iványi, SAlai, Dóša
Striedačka: Bolčo, Gembický
Na zlom ihrisku sme podali dobrý výkon, hlavne v druhom polčase, jednu 11-ku sme nepremenili, ale aj naprieko tomunaša kombinačná hra dominovala.

18. kolo / FK Ožďany - FK Klenovec

Zápas odohraný dňa: 21.04.2012
Hráči: Juhász, Kulčár, Laco T., Salai, Laco P., Oštrom, Valkučák, Ružinský, Dóša, Szamas, Krnáč
Gól: Dóša, Valkučák
Proti dobrému súperovi sme hrali v improvizovanej zostave, preto výsledok je spravodlivý.

17. kolo / FK Lubeník - FK Ožďany

Zápas odohraný dňa: 14.04.2012
Hráči: Laco T., Salai, Laco P., Dóša, Vrábeľ, Oštrom, Zvoda, Libič, Iványi,
Gól:
Striedačka: Szamos
V obrannej hre sme hrali dobre, ale v útoku sme mali len náznaky šancí. Chýbali hráči na striedanie. Náš brankár zachytal vynikajúce.

16. kolo / FK Ožďany- FK Kráľ
VÝSLEDOK 4:1

Zápas odohraný dňa: 07.04.2012
Hráči: Juhász, Kulčár, Laco T., Salai, Laco P., Kubelka, Valkučák, Vrábeľ, Kubelka, Zvoda, Dóša, Iványi
Gól: Iványi, Vrábeľ, Libič
Striedačka: Libič, Bolčo, Gembický
Zápas sme rozohrali veľmi dobre, už po 22. minúte sme vyhrávali 3:0. V druhom polčase nás súperi trošku potrápili, ale dali sme ešte jeden gól.

15. kolo /FK Veľké Teriakovce -  FK Ožďany

Zápas odohraný dňa: 01.04.2012
Hráči: Juhász, Kulčár, Sarvaš, Vrábeľ, Laco P., Oštrom, Kubelka, Zvoda, Ružinský, Iványi, Dóša
Gól: Iványi
Striedačka: Szamoš, Bolčo
Zápas sme nezvládli v prvompolčase, keď sme si dali vlastný gól. V druhom polčase po prestriedaní sa nám podarilo zjemniť výsledok, keď sme dali jeden gól.

14. kolo / FK Ožďany- FK Gemer
VÝSLEDOK 2:3

Zápas odohraný dňa: 25.03.2012
Hráči:  Kulčár, Laco T., Salai, Laco P., Kubelka, Valkučák, Juhász, Krnáč, Dóša, Libič
Striedačka: Zvoda, Bolčo, Szamos
Slabší prvý polčas, v druhom sme sa zlepšili a vyrovnali sme. Mohli sme sa dostať do vedenia, ale šance sme nepremenili a inkasovali sme tretí gól.

13. kolo /FK Jelšava -  FK Ožďany

Zápas odohraný dňa: 30.10.2011
Hráči: Pregi, Laco T., Molnár, Salai, Laco P., Kulčár, Oštrom, Kubelka, Juhász, Negyesi, Dóša
Gól: Salai, Dósa
Striedačka: Bolčo, Gembický, Szamos
Odohrali sme veľmi dobrý zápas v ktorom sme vyrovnali na 2:2 , ale rozhodca zápas veľmi ovplyvnil.

12. kolo / FK Ožďany - FK Rimavské Janovce
VÝSLEDOK 1:1

Zápas odohraný dňa: 22.10.2011
Hráči: Juhász, Laco T., Molnár, Salai, Laco P., Oštrom, Valkučák, Kubelka, Iványi, Dóša, Négyesi
Gól: Négyesi - 11ky
Striedačka: Kulčár, Gembický, Bolčo
Veľmi zodpovedný výkon celého kolektívu, spravodlivá remíza s kvalitným súperom.

11. kolo /FK Stárňa -  FK Ožďany

Zápas odohraný dňa:16.10.2011
Hráči: Bolčo, Molnár, Salai, Laco P., Gembický, Kubelka, Juhász, Kulčár, Négyesi, Dósa
Gól: Juhász
Katastrofálny začiatok celej obrannej činnosti už v 10-tej minúte sme prehrávali 3:0. Potom sme  prebrali a začali sme hrať našu hru, ale gól sme dali len jeden.

VÝSLEDOK 0:1

Zápas odohraný dňa: 08.10.2011
Hráči: Pregi, Bolčo, Molnár, Salai, Laco P., Kulčár, Valkučák, Juhász, Laco T., Krnáč, Dóša
Gól:
Striedačka: Gembický
Po množstve zahodených šancí sme dohrávali deviatimi hráčmi pre vylúčenie, ale aj tak sme mali na vyrovnanie.

09. kolo / FK Revúčka -  FK Ožďany

Zápas odohraný dňa: 02.10.2011
Hráči: Pregi, Bolčo, Molnár, Salai, Laco P., Kulčár, Kubelka, Oštrom, Juhász, Iványi, Dóša
Gól: Salai
Striedačka: Krnáč, Gembický
Po slabšom prvom polčase, mužstvo hralo ako vymenené, podržal nás aj brankár.

08. kolo / FK Ožďany - FK Gemerská Ves
VÝSLEDOK 5:1

Zápas odohraný dňa: 24.09.2011
Hráči: Pregi, Laco T., Molnár, Salai, Laco P., Bolčo, Valkučák, Kulčár, Iványi, Dóša, Szamos
Gól: Valkučák - 3, Iványi, Kulčár
Striedačka: Krnáč
Naslabšie mužstvo súťaže, množstvo nevyužitých šancí. Pre zranenia sme dohrávali desiati.

07. kolo / FK Sirk - FK Ožďany
VÝSLEDOK 0:2

Zápas odohraný dňa: 17.09.2011
Hráči: Pregi, Laco T., Molnár, Salai, Laco P. Oštrom, Valkučák, Kubelka, Kulčár, Iványi, Dóša
Gól: Kulčár, Szamos
Zápas vo veľmi nervóznom prostredí sme zvládli najmä psychicky a konečne sme nedostali gól.

06. kolo / FK Ožďany - FK Bátka
VÝSLEDOK 6:1

Zápas odohraný dňa: 10.09.2011
Hráči: Pregi, Bolčo, Laco T., Salai, Laco P., Oštrom, valkučák, Kubelka, Iványi, Dóša, Krnáč
Gól: Iványi - 3, Dóša, Salai, Valkučák
Striedačka: Molnár, Gembický, Szamos
Slabší prvý polčas. V druhom polčase aj s gólmi. Konečne výhra.

05. kolo /FK Klenovec -  FK Ožďany

Hráči: Pregi, Bolčo, Laco T., Salai, Laco P., Gembický, Oštrom, Kubelka,Kulčár, Iványi, Krnáč
Gól: Salai
Najhorší zápas sezóny. Prvý gól sezóny.

04. kolo / FK Ožďany - FK Lubeník
VÝSLEDOK 0:4

Zápas odohraný dňa: 28.08.2011
Hráči: Pregi, Kulčár, Laco T., Salai, Laco P., Oštrom, Valkučák, Kubelka, Iványi, Dóša, Juhász
Gól:
Striedačka: Gembický, Bolčo
Dobrý prvý polčas, tri čisté šance, ale veľmi zlý druhý polčas, kde sme inkasovali tri góly.