20.FK Ožďany - FK Sirk01.06.20137 : 0
21.FK Muráň - FK Ožďany09.06.20131 : 2
22.FK Ožďany - FK Bátka15.06.20139 : 0

Jarná súťaž 2012/2013 - Dospelí

Naši hráči vyhrali súťaž s náskokom 20 bodov so skóre 71 : 16. Za celú súťaž prehrali len 1 zápas. Na jar nestratili ani bod. Najlepší strelci sezóny boli:

Iványi 20 gólov

Juhász 14 gólov

Szabó 10 gólov

Valkučák 5 gólov.

Veľmi dobré výkony podával brankár Pregi a celá obrana.

22. KOLO /  FK Ožďany - FK Bátka
VÝSLEDOK 9 : 0

Zápas odohraný: 15.06.2013
Hráči: Pregi, Czene, Molnár, Salai, Laco P., Krnáč, Turoň, Valkučák, Juhász, Szabó, Iványi
Góly: Iványi 7, Juhász 2i
Po vynikajúcom 1. polčase naši hráči hrali na jeden dotyk s krásnymi gólmi. V 2. už nehrali tak zodpovedne, ale súper už bol na kolenách, takže domáci dali ďalšie góly. Vynikajúci výkon podal Iványi, autor 7 gólov.

21. KOLO / FK Muráň -21. KOLO / FK Muráň - FK Ožďany
VÝSLEDOK 1 : 2

Zápas odohraný: 09.06.2013
Hráči: Pregi, Czene, Molnár, Salai, Ružinský, Krnáč, Oštrom, Budai, Jugász, Szabó, Iványi
Góly: Szabó, Budai
Striedanie: Valkučák
Na malom ihrisku sa mužstvu nedarilo. Rozhodca veľmi kúskoval hru a vylúčil našich dvoch hráčov. Táto skutočnosť povzdbudila naše mužstvo. Nakopla ho a zápas s 9-imi hráčmi naše mužstvo dokázalo zvrátiť výsledok zápasu dvomi nádhernými gólmi. FK Ožďany

20. KOLO / FK Ožďany - FK Sirk
VÝSLEDOK 7 : 0

Zápas odohraný: 01.06.2013
Hráči: Pregi, Laco T., Molnár, Salai, Laco P., Krnáč, Budai, Juhász, Ružinský, Szabó, Iványii
Góly: Iványi 3, Juhász 2, Szabó, Budai z jedenástky
Striedanie: Czene, Kubelka F., Valkučák
V prvom polčase mužstvo hraoi veľmi dobre s množstvom šancí. V druhom polčase mužstvo stratilo koncentráciu hlavne v obrane, ale aj tak malo veľa šancí. Výsledok mohol byť aj dvojciferný.

19. KOLO / FK Kráľ - FK Ožďany
VÝSLEDOK 0 : 3

Zápas odohraný: 26.05.2013
Hráči: Pregi, Ružinský. Molnár, Salai, Laco P., Krnáč, Valkučák, Oštrom, Juhász, Szabó,  Iványi
Góly: Szabó, Iványi, Juhász
Striedanie: Budai
Prvý polčas sme začali nádherným gólom roka od Szabóa, potom to hráčov ukľunilo. Až v druhom polčase pridali dva pekné góly a zápas sa dohral v kľudnej atmosfére. Vynikajúci výkon Pregiho.

18. KOLO / FK Ožďany - FK Revúčka
VÝSLEDOK 2 : 0

Zápas odohraný: 18.05.2013
Hráči: Juhász, Czene, Molnár, Salai, Ružinský, Krnáč, Oštrom, Valkučák, Szabó, Zvoda, Iványi
Góly: Zvoda, Iványi
Striedanie: Kubelka F., Laco P.
Po slabšom prvom polčase si mužstvo v druhom vypracovalo množstvo dobrých šancí, z ktorých využili len dve.

17. KOLO / FK Veľké Teriakovce - FK Ožďany

Zápas odohraný: 12.05.2013
Hráči: Pregi, Czene, Molnár, Salai, Ružinský, Krnáč, Oštrom, Valkučák, Juhász, Szabó, Iványi
Góly: Iványi, Oštrom, Juhász
Striedanie: Krnáč, Valkučák, Hrbáň
Do polovice polčasu dobrá hra, potom súper prevzal iniciatívu, našťastie bez šancí. V druhom polčase naši hráči ovládli hru, dali góly a zaslúžene vyhrali.

13. kolo / FK Rim. Janovce - FK Ožďany
VÝSLEDOK 0 : 5

Zápas odohraný: 08.05.2013
Hráči:
Pregi, Czene, Molnár, Salai, Ružinský, Krnáč, Budai, Oštrom, Juhász, Iványi, Zvoda
Góly:
Szabó - 2, Iványi, Zvoda, Juhász
Striedanie:
Kubelka F., Hrbáň, Turoň
Vynikajúci výkon celého kolektívu s veľmi peknými góllmi Szaba a Zvodu.

16. kolo / FK Ožďany - FK Jelšava
VÝSLEDOK 8 : 1

Zápas odohraný: 04.05.2013
Hráči: Pregi, Czene, Molnár, Salai, Ružinský, Krnáč, Budai, Juhász, Szabó, Iványi, Zvoda
Góly: Iványi - 2, Juhász - 2, Zvoda, Salai, Ružinský, Krnáč
Striedanie: Valkučák, Laco T.
Po slabom prvom polčase sme vyhrávali 1:0. V druhom sme hrali lepšie a góly sme už dávali ľahšie. Veľmi pomohol príchod Valkučáka.

15. kolo / FK Gemer - FK Ožďany
VÝSLEDOK 1 : 5

Zápas odohraný: 28.04.2013
Hráči:
Pregi, Czene, Molnár, Salai, Laco P., Budai, Oštrom, Juhász, Ružinský, Krnáč,  Zvoda
Góly: Juhász - 2., Ružinský, Zvoda, Krnáč
Vynikajúci výkon celého kolektívu s veľmi dobrými individuálnymi výkonmi Juhásza a Ružinského.

14. kolo / FK Ožďany - FK Klenovec
VÝSLEDOK 2 : 1

Zápas odohraný: 20.04.2013
Hráči:
Pregi, Czene, Molnár, Salai, Laco P., Budai, Oštrom, Valkučák, Juhász, Iványi, Szabo
Góly:
Iványi, Juhász
Striedanie:
Ružinský, Krnáč
Slabý prvý polčas. V druhom polčase zlepšenie a množstvo šancí, ale gól až v 88. minúte.