Terénna sociálna práca 2016 - 2019 Národný projekt

Ivana Szabóová - terénny pracovník
kontakt: 047/56 94 646
e-mail: tsp@obecozdany.sk

Národný projekt "Terénna sociálna práca v obciach I" je v obci Ožďany realizovaný v spolupráci s Implementačnou agentúrou Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky.

Trvanie projektu: október 2015- jún 2019.

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

Terénna sociálna práca sa v našej obci začala vykonávať na základe účasti v národnom projekte Terénna sociálna práca v obciach I realizovanom Implementačnou agentúrou MPSVR SR, vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

Bližšie informácie o projekte môžete nájsť na adrese projektu www.tsp.gov.sk

NPTSPI_banner_300x250_01.png

dnes je: 21.7.2018