Pohár starostky Obce Hrnčiarska Ves

Turnaj o "Pohár starostky Obce Hrnčiarska Ves"

Turnaj "O pohár starostky Obce Hrnčiarska Ves"

Hrnčiarska Ves 06.07.2013

1. zápas: Hrnčiarska Ves - Utekáč 2 : 1

2. zápas: Hrnčiarske Zalužany - Ožďany 0 : 2

Hráči: Pregi, Czene, Molnár, Salai, Ružinský, Laco T., Budai, Valkučák,Juhász, Szabó, Iványi
Striedanie: Kubelka F., Kamenský, Bolčo D.
Góly: Salai, Kamenský
Na hrboľatom ihrisku našim hráčom viazla súhra, ale v druhom polčase naši ovládli hru a vypracovali si množstvo príležitostí, z ktorých 2 aj využili.

O 3. miesto: Hrnčiarske Zalužany - Utekáč 2 : 0

Finále: Hrnčiarska Ves - Ožďany 0 : 0 , po jedenástkach 3 : 1

Hráči: Juhász, Czene, Molnár, Salai, Laco T., Kamesnký, Budai, Valkučák, Ružinský, Szabó, Iványi
Striedanie: Bolčo D., Kubelka F.
Prvý polčas naši hráči hrali slabšie, ale v druhom polčase sa rozohrali a mali aj veľmi dobré príležitosti, no nepremenili ani jednu. S kvalitnejším súperom sa našim hralo lepšie. Pozitívne na turnaji bola hra mladých hráčov. Po 90-tich minútach stav zápasu bol nerozhodný  0 : 0. Kopali sa jedenástky, kde naši vyhrali 3 : 1. Premenili: Laco T., Valkáčá, juhász. Nepremenil Szabó. Náš brankár Juhász 1 jedenástku chytil.

T U R N A J   S M E   V Y H R A L I   ! ! !

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava