Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Ožďanský guľáš III. ročník

Dňa 18.08. 2012 sa uskutočnil III. ročník súťaže Ožďanský guľáš. O titul najlepší guľáš majster tento rok bojovalo 11 družstiev. Podpora od obecenstva bola vynikajúca a počas celého podujatia si na svoje mohol prísť naozaj každý. Pre najmenších boli pripravené zaujímavé súťaže, maľovanie na tvár, trampolína, nafukovacia žirafa a sladká cukrová vata. OZ Dlaň predviedlo so svojimi zverencami tkáčsky stroj, záchranu života si mohli všetci vyskúšať pri stánku červeného kríža. Popoludní sa so svojim zaujímavým programom predstavilo Varieté Karlson. Klauni, Hula-hop tanečnica, kúzla - ilúzie a hady boli nepochybne zaujímavým spestrením. Pre športových nadšencom si svoje sily zmerali naši poslanci s dobrovoľnými hasičmi vo futbalovom mini zápase a v preťahovaní lanom. Bezkonkurenčne zvíťazili poslanci. Hasiči predviedli svoju ťažkú a dôležitú prácu v námetovom požiarnom cvičení. Pre smedu-chtivých bola pripravená súťaž v pití piva. Zlatým klincom programu bolo vystúpenie majstra Slovenska v kulturistike Dávida Šágu, ktorý predviedol svojú víťaznú zostavu.
Touto cestou patrí veľké ĎAKUJEME všetkým sponzorom, všetkým ktorí priložoli ruku k dielu a zabezpečili super popoludnie a všekým zúčastneným. Veríme, že o rok sa opäť stretneme a ochutnáme už štvrtý najlepší guľáš.
I. miesto - Družstvo PZ Dukla
II. miesto - Družstvo Rozhodcov
III. miesto - Družstvo Négyiesiho tím

Sponzori: MUDr. Marcela Pálešová, Jozef Mészáros, Dušan Vojtek, Agroris Rimavská Sobota, Tomáš Burian - Urbiongroup, Lexus, s.r.o.

/ozdansky-gulas-iii-rocnik-2012.html


 

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka