Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Ostatný šport

V obci nám rastie slovenská stolnotenisová nádej

Mladý nenápadný 14-ročný chlapec Juraj Janíček.

V priebehu ročníka 2012/2013 sa Juraj zúčastnil na bodovacích súťažiach majstrovstiev kraja v stolnom tenise – ako mladších žiakov, tak aj dorastu, kde dosiahol tieto úspechy:
V krajskom rebríčku žiakov sa umiestnil po 4 turnajoch  na 2. mieste.
V krajskom rebríčku dorastu sa umiestnil na 11. mieste. Zároveň postúpil medzi najlepších 10 dorastencov ako náhradník z 11. miesta. To znamenalo top 10 hráčov kraja v tejto vekovej kategórii. Jeden z najväčších úspechov dosiahol víťazstvom nad Bartlaským (Doprastav Zvolen – jeho umiestnenie v slovenskom rebríčku je 33. miesto). Víťazstvo dosiahol aj nad Richardom Václavíkom (45. miesto) z Rimavskej Soboty. Po týchto úspechoch v turnaji TOP 10 dosiahol celkové umiestnenie 4. miesto.
Celkové umiestnenie v rámci rimavskosobotského okresu starších žiakov je 1.
 

Pre tento rok 2013/2014 sa zúčastnil kempu - výber banskobystrického kraja v Ružomberku, za účasti trénera extraligového družstva Ružomberka Dalibora Jahodu. Kemp trval 10 dní. Následne bol pre ročník 2013/2014 nominovaný do rebríčka mladších žiakov ako 45-ka a pre dorastencov pre ročník 2013/2014 do rebríčka ako 55-ka.
Od semptembra bol nomivaný do mužstva Mladosť Relax B mužov účastníka 3. liigy BBSK ako 4-ka mužstva. Zároveň bol nominovaný do mužstva Mladosť Relax C ako 1-ka.
 

Prajeme mu mnoho ďalších športových úspechov!


 

Dávid Šága majstrom Slovenska dorastencov k kulturistike

Dňa 26.05.2012 sa Ožďanec Dávid Šága z David Gym Arena Rimavská Sobota stal majstrom Slovenska dorastencov v kulturistike v kategórii nad 75 kg vo Zvolene. Sme radi, že aj takto sa reprezentuje meno našej obce.

Pridávame sa ku gratulantom a prajeme mnoho ďalších športových úspechov!

 


 

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka