Hráči: Pregi, Laco T., Salai, Laco P., Budai, Kubelka F., Valkučák, Kubelka A., Zvoda, Juhász

2  :  1

Hráči: Pregi, Ružinský, Kubelka F., Salai, Laco P., Budai, Valkučák, Juhász, Kubelka A., Szabó, Krnáč
Striedačka: Czene, Kalaš
Góly: Krnáč, Szabó
Celý zápas sme mali prevahu, vytvorili sme množstvo príležitostí, ktoré sme však nevyužili.

24.02.2013
Ožďany - Stárňa
 7  :  2

Hráči: Pregi, Laco T., Molnár, Salai, Laco P., Budai, Kubelka F., Valkučák, Czene, Krnáč
Góly: Szabó - 4, Krnáč, Valkučák, Laco T.
Dobrý výkon celého kolektívu.

03.03.2013
Ožďany - Hnúšťa "D"
5   :  1

Góly: Zvoda - 2, Szabó, Ružinský, JuhászHráči: Pregi, Ružinský, Molnár, Salai, Laco P., Czene, Valkučák, Juhász, Krnáč, Zvoda, Szabó
Góly: Zvoda - 2, Szabó, Ružinský, Juhász
V zápase sme mali množstvo príležitostí a veľmi pekné akcie, ktoré sme nedotiahli do gólov.

FINÁLE GEMERSKÉHO POHÁRA

HNÚŠŤA 29.06.2013

1. zápas:    Hnúšta - Tornaľa 0 : 2

2. zápas:    Tachty - Ožďany 4 : 2

Hráči: Pregi, Laco T., Molnár, Salai, Laco P., Krnáč, Budai, Juhász, Ružinský, Szabó, Iványi
Striedanie: Czene, Valkučák, Buko
Góly: Szabó, Iványi
Po prvých 20 minútach naši hráči prehrvali 2 : 0, ale potom sa prebrali a dali gól. Súper kontroval na 3 : 1, naši pridali na 3 : 2 a potom na 4 : 2. S kvalitným súperom naši zohrali vyrovnanú hru, v posledných 5 minútach mali 3 čisté príležitosti.

O 3. miesto: Hnúšťa - Ožďany 1 : 1, po jedenástkach 3 : 4

M á m e   3 .   m i e s t o !

Hráči: Pregi, Czene, Laco T., Salai, Ružinský, Krnáč, Valkučák, Budai, Juhász, Szabó, Iványi
Striedanie: Buko, Bolčo D., Laco P.
Góly: Iványi
Zápas zvládli naši futbalisti po taktickej stránke veľmi dobre, dlho viedli 1 : 0 po peknej akcii a góle Iványiho. Po vylúčení nášho hráča súper dal gól a zatlačil pred našich pred bránu.Gól však už nedal. Pokutové kopy strieľali: Laco T., Juhász, Iványi, Czene. Poslednú jedenástku náš brankár chytil.

O 1. miesto: Tachty - Tornaľa 3 : 1 .

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava