Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Výsledky a tabuľky zápasov ObFZ - jesenná časť súťažného ročníka 2013/2014

VÝSLEDOK 0 : 0

Zápas odohraný: 27.10.2013
Hráči: Juhász, Laco T., Molnár, Salai, Laco P., Budai, Valkučák, Szabó, Ružinský, Zvoda, Iványi
Striedanie: Oštrom, Bolčo

V búrlivom prostredí odohrali naši futbalisti veľmi dobrý zápas proti kvalitnému súperovi, ktorý hral veľmi adresívne a tvrdo. Nakoniec naši dohrávali desiati, ale výsledok je spravodlivý.

10. KOLO / FK OŽĎANY - FK JELŠAVA

VÝSLEDOK 5 : 1

Zápas odohraný: 19.10.2013
Hráči:
Pregi, Laco T., Molnár, Salai, Budai, Turoň, Szabó, Valkučák, Juhász, Iványi, Zvodai
Striedanie:
Czene, Krnáč
Góly: Szabó 2, Iványi, Juhász, Krnáč

Prehrávali sme 0:1, ale  naši hráči dali gól, ktorý ich zobudil, dali ešte ďalšie a zápas sme nakoniec s ľahkosťou vyhrali.

9. KOLO / FK REVÚČKA - FK OŽĎANY

VÝSLEDOK 1 : 1

Zápas odohraný: 13.10.2013
Hráči: Juhász, Laco T., Molnár, Salai, Laco P., Zvoda, Oštrom, Valkučák, Budai, Szabó, Iványi
Striedanie: Ružinský, Krnáč, Turoň, Bolčo D.
Góly: Budai

Zápas začali naši hráči celkom dobre, ale po 20 minútach naši prestali hrať a dostali gól. V druhom polčase začali zase dobre a vyrovnali, mali ďalšie čisté šance, ktoré však nedozáali využiť.

8. KOLO / FK OŽĎANY - FK HAJNÁČKA

VÝSLEDOK 3 : 0

Zápas odohraný: 05.10.2013
Hráči: Pregi, Laco T., Molnár, Salai, Laco P., Budai, Oštrom, Valkučák, Juhász, Zvoda, Szabó
Striedanie: Ružinský, Krnáč. Turoň
Góly: Szabó, Laco T., Juhász

Vynikajúci výkon celého kolektívu a výzhra nad veľmi silným mužstvom.

7. KOLO / FK KRÁĽ - FK OŽĎANY

VÝSLEDOK 2 : 0

Zápas odohraný: 29.09.2013
Hráči: Pregi, Budai, Laco T., Salai, Laco P., Iványi, Oštrom, Valkučák, Juhász, Szabó, Zvoda
Striedanie: Bolčo D., Iványi S.
Góly: --

Naši hráči mali na začiatku veľkú príležitosť, ktorú ale nevyužili a zača hrať zle. Súper začal hrať agresívnejšie, s čím sa naši hráči nedokázali vyrovnať a tak nakoniec prehrali.

6. KOLO / FK OŽĎANY - FK BÁTKA

VÝSLEDOK 3 : 0  kontumačne

súper sa nedotavil

5. KOLO / FK VEĽKÉ TERIAKOVCE - FK OŽĎANY

VÝSLEDOK 1 : 5

Zápas odohraný: 13.09.2013
Hráči: Czene, Budai, Laco T., Salai, Laco P., Szabó, Valkučák, Oštrom, Ružinský, Zvoda, Iványii
Striedanie: Juhász, Turoň
Góly: Valkučák 2, Szalai, Juhász, Zvoda

Zápas sme začali naši hráči dobre a skoro aj vyhrávali. V druhom polčase úplne ovládli zápas a góly padali častejšie.

4. KOLO / FK OŽĎANY - FK STÁRŇA

nehralo sa

3. kolo / FK GEMER - FK OŽĎANY

VÝSLEDOK 2 : 2

Zápas odohraný: 31.08.2013
Hráči: Pregi, Czene, Laco T., Budai, Laco P., Krnáč, Oštrom, Valkučák, Ružinský, Szabó, Zvoda
Striedanie: Turoň
Góly: Szabó,Zvoda

Do polčasu naši hráči hrali dobre a vyhrávali 0 : 2. V druhom polčase súper zatlačil našich hráčov na našu polku. Po faule rozhodca vylúčil Krnáča a jedenástou domáci znížili na 1 : 2. Po veľkom tlaku súper v posledných minútach vyrovnal.

2. kolo / FK OŽĎANY - FK RIMAVSKÉ JANOVCE

VÝSLEDOK 2 : 1

Zápas odohraný: 24.08.2013
Hráči: Pregi,Czene, Laco T., Salai, Ružinský, Oštrom, Valkučák, Budai, Zvoda, Iványi, Szabó
Striedanie: Laco P., Krnáč, Turoň
Góly: Zvoda, Oštrom

V 1. polčase naši hráči hrali zle a preto prehrávali 0 : 1. Po zmenách sa naši rozohrali a po množstve šancí zápas zaslúžene vyhrali.

1. kolo / FK TISOVEC B - FK OŽĎANY

VÝSLEDOK 0 : 4

Zápas odohraný: 17.08.2013
Hráči: Pregi,Czene, Laco T., Salai, Ružinský, Krnáč, Oštrom, Valkučák, Budai, Zvoda, Szabo
Striedanie: Juhász
Góly: Salai, Szabó, Oštrom, Zvoda

Hralo sa na umelej tráve, čo našim hráčom viac vyhovovalo. Skoro dali gól, a potom už hrali svoju hru. Dobrý zápas odohral Zvoda, ktorý sa vrátil po zranení. Zápas sa odohral v slušnej atmosfére.